מיכאל 12 רמת גן
מיכאל 12 רמת גן

פרויקט מיכאל 12 ר”ג: (פינוי בינוי תמ”א 38/2)

הבית ברחוב מיכאל 12 הוא בניין בעל 8 קומות ובעל 16 יחידות דיור. קיימות בפרויקט זה דירות 3 חדרים, 3.5 חדרים, 4 חדרים ופנטהאוזים של 3 חדרים.
קיימת חנייה תת קרקעית,

להיות במרחק הליכה מכל ההנאות שרמת גן יכולה להציע:

  • פארק ירוק ושופע
  • מרכז קניות מפנק
  • מרכז קהילתי פעיל
  • קאנטרי מפואר
  • שרותי בריאות

רחוב מיכאל משקיף על פארק דוד בלב רמת גן פינה קסומה בלב רמת גן מוקפת ירוק ובמרחק הליכה מכל השרותים שעיר יכולה להציע.
במרחק הליכה תוכלו להגיע למרכז מרום נווה ושם למצוא את כל השרותים שתזדקקו להם בעיר. מיקום מדהים למשפחות או למי שרוצה ליהנות מהעיר.

דרכי גישה
שכונת נווה מרום ממוקמת במרחק נגיש ממחלף אלוף שדה המאפשר כניסה ויציאה מהירה לתל אביב ולדרכים ראשיות. מיקום אידאלי למי שעובד במרכז ומחפש איכות חיים.

 

סטטוס הפרויקט: בביצוע.

תרצה 3 א' רמת גן

תרצה 3 א’ רמת גן

בניין בוטיק המכיל 18 יחידות דיור. בפרויקט דירות מרווחת עם 3 כיווני אוויר המתוכננות בקפידה רבה תוך שימת דגש על נוחיות ואיכות חיים. הפרויקט ממוקם ברחוב פנימי, שקט ופסטורלי בסמוך לפארק מרום נווה הכולל אוכלוסיה איכותית המשלבת זוגות צעירים ומשפחות ותיקות.

פרויקט בן גוריון 128 רמת גן

בן גוריון 128 רמת גן

בן גוריון הוא הכתובת שלכם להגשמת חלום האורבניות המודרנית המשלב מגורים בקרבה לכל מה שסביבה עירונית מציעה. עיצוב ארכיטקטוני מוקפד ועכשווי המבוסס על דיאלוג בין חוץ לפנים ועל איזון בין פרטיות למרחבים.

האורגים 24 + 26 בת ים

האורגים 24 + 26 בת ים

הפרויקט יכיל 58 יחידות דיור. ממוקם ברחוב פנימי ושקט 10 דקות הליכה מחוף הים של העיר בת ים, סמוך לפארקים וגנים ציבוריים. בפרויקט דירות 3, 4 חד' ודירות דופלקס המתוכננות בקפידה רבה תוך שימת דגש על נוחיות ואיכות חיים. במסגרת הפרויקט הוחלפו וחוזקו תשתיות הבניין בסטנדרטים גבוהים.